LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 14 (21V7006KMH)
4839,00 €
| Procesorius | Intel Core Ultra X7 358H |
| NPU | Copilot+ PC, iki 50 TOPS |
| Ekranas | 14 colių, WUXGA, IPS, matinis, liečiamas |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Atmintis | 64GB LPDDR5x |
| Duomenų laikmena | 1TB SSD |
| Vaizdo lustas | Intel Arc B390 GPU |
| Ryšiai | WiFi, Bluettoth, WWAN Ready |
| Spalva | Juoda |
| Ypatybės | Pirštų antspaudų skaitytuvas, apšviečiama klaviatūra, 10MP UHD vaizdo kamera, IR kamera, CO2 žyma, Haptic trackpad, Intel Connectivity Performance Suite, LENOVO AI Now |
| Garantija | 3 metai Premier |
Šiuo metu prekės neturime. Galimas išankstinis užsakymas.
Papildymo data: 2026-06-15
Aprašymas

Even Better Than Ever
When You Know, You Know
Uncompromising power. Exceptional portability. Enterprise-grade security. Premium craftsmanship. The Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 14 Aura Edition laptop is still all that and then some. With a starting weight of less than 1kg / 2.2lbs, it’s beyond ultralight. Plus it boasts on-device AI features that boost productivity.
On-Device AI for Smarter Experience
Boost Productivity With an AI-Fueled Laptop
Powered by the AI-driven Intel® Core™ Ultra Series 3 processor, this Copilot+ X1 Carbon integrates advanced AI to improve task management, automate routine processes, and personalize insights. It learns your preferences and seamlessly supports everything from creating documents to drafting communications. Stay ahead securely in fast-paced work environments.

Improved Thermals
Keeps Cool & Quiet Under Pressure
The X1 Carbon Gen 14 has a new space-frame chassis that embraces the micro movement. A 20% smaller printed circuit board lowers system noise while fan size has increased by 70% for cooler operation.
Navigation Made Your Way
Precision Meets Comfort
Navigate smoothly with precision-accuracy and comfort on the X1 Carbon improved keyboard. Use the iconic TrackPoint or choose the larger, haptic TouchPad for responsive control with a premium feel.
Do-It-Yourself Repairs
Components You Can Replace
With several customer-replaceable units (CRUs), it’s easy to upgrade or swap components to extend the lifecycle of this X1 Carbon. Internal parts are conveniently accessible, thanks to the space-frame chassis, along with the keyboard and battery CRUs.
Lenovo Aura Edition
Imagined with Intel®
Lenovo and Intel® have long joined forces to engineer the best laptops in the industry. Our years of deep collaboration now culminate in bold new software solutions that elevate your day-to-day experience. The best products. The best experiences. Lenovo Aura Edition.
Lenovo Aura Edition software shown on the ThinkPad X9 15p laptop.
Maximum Connectivity, Inside & Out
Connection Without Compromise

Privacy & Protection
Security Like Your Business Depends On It
This X1 Carbon boasts advanced-multilevel security. ThinkShield, our comprehensive suite of security solutions, includes discrete Trusted Platform Module to safeguard critical data with encryption. Biometrics like the fingerprint reader that’s integrated with the power button boots up and securely logs you in. Intel® delivers AI-enhanced threat detection and defense.
Tested for Durability
Tough Enough for the Field, Sleek Enough for the Office
Featuring an all-metal chassis, this ThinkPad is engineered to withstand MIL-STD-810H testing. Meeting or exceeding 12 standards and 200+ quality checks ensures that our laptops run in extreme conditions, like harsh temps, pressure, vibration, dust, and more. Reliable build quality helps reduce downtime and unexpected repairs.

Next-Level Collaboration
Small Details, Big Impact
Credibility & Collaboration
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future for our customers, communities, and the planet. That’s why we pursue industry leading labels and certifications that demonstrate our commitment to sustainability in product design. Together, we can build a smarter future for all.





* Optional WWAN availability varies by region and must be configured at time of purchase; it requires a network service provider.
* WiFi 7 requires Windows 11 OS, as well as a separate WiFi 7 router and / or other networking devices to meet full WiFi 7 requirements. It’s backwards compatible with prior WiFi standards & available only in countries where WiFi 7 is supported.
* See Tech Specs > Materials for details.
Detali specifikacija
| Pagrindiniai parametrai | |
| Prekės tipas | Nešiojamas kompiuteris |
| Modelio karta | 14 |
| Serija | ThinkPad |
| Modelio pavadinimas | ThinkPad X1 Carbon |
| Operacinė sistema | |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Procesorius | |
| Pagrindinė plokštė | Intel SoC |
| Procesoriaus serijos karta | Ultra 3 (Panther Lake) |
| Procesoriaus serija | Intel Core Ultra 7 |
| Procesorius | Ultra X7 358H |
| Branduoliai | 16 (4 didelio efektyvumo + 8 energiją taupantys + 4 mažos galios) |
| Taktinis dažnis | 1.5 GHz (energiją taupantys), 1.5 GHz (mažos galios), 1.9 GHz (didelio efektyvumo) |
| Paspartinimo taktinis dažnis | 3.3 GHz (mažos galios), 3.5 GHz (energiją taupantys), 4.8 GHz (didelio efektyvumo) |
| Loginiai branduoliai | 16 |
| Greitoji atmintis | 18 MB |
| Dirbtinio intelekto procesorius (NPU) | Intel AI Boost iki 50 TOPS |
| AI kategorija | Copilot+ PC |
| Ekranas | |
| Įstrižainė | 14.0 colių |
| Raiška | WUXGA (1920×1200) |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Technologija | IPS |
| Liečiamas ekranas | Yra |
| Liečiamo ekrano ypatybės | „In-cell“ technologija, iki 10 pirštų lietimo gestų palaikymas |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Ryškumas | 500 nitų |
| Kontrasto santykis | 1500:1 |
| Matomumo kampas | 170° horizontaliai ir vertikaliai |
| Spalvų spektras | 100% sRGB |
| Ekrano ypatybės | energiją taupantis, Eyesafe® Certified 2.0 |
| RAM atmintis | |
| Tipas | LPDDR5x |
| Atminties dydis | 64 GB |
| Formatas | Integruota atmintis |
| Taktinis dažnis | 9600 MHz |
| Atminties lizdai | Nėra |
| ECC atmintis | Ne |
| Duomenų laikemena | |
| Tipas | SSD |
| Bendra talpa | 1 TB |
| Talpa | 1 x 1 TB |
| Sąsaja | PCIe 5.0×4 |
| Duomenų laikmenos formatas | M.2 2280 |
| Technologija | NVMe, Opal 2.0 |
| Duomenų laikmenų vietos | 1 x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 |
| Maksimalus palaikomas laikmenos dydis | M.2 2280 iki 2TB |
| Vaizdo lustas | |
| Tipas | Integruotas |
| Pavadinimas | Intel Arc B390 GPU |
| Ypatybės | DirectX 12 Ultimate |
| Maks. palaikomas monitorių skaičius | 3 išorniai + 1 integruotas |
| Maksimali išvesties raiška | HDMI 4K@60Hz, Thunderbolt 8K@60Hz |
| Ryšiai | |
| Įdiegti ryšiai | WiFi, Bluetooth, WWAN Ready |
| Vietinio tinklo (LAN) modulis | Nėra |
| Mobiliojo ryšio modulis | WWAN Ready (nėra modulio, įrenginys paruoštas mobilio ryšio modulio įdiegimui) |
| SIM kortelės lizdas | Nano SIM |
| Wi-Fi ryšio modulis | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Prievadai | |
| Įrenginio prievadai | 1 x 3.5 mm (kombinuotas garso ir mikrofono), 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos (visada įjungtas), 3 x USB 4.0 C-tipo (su Thunderbolt 4, USB duomenų perdavimo, energijos perdavimo Power Delivery ir vaizdo perdavimo DisplayPort 2.1 funkcijomis) |
| Kamera | |
| Įdiegtos kameros | IR (veido atpažinimo), vaizdo |
| Kameros tipas | Atskiros |
| Vaizdo kameros raiška | 10.0 MP, UHD (3840 x 1080) |
| Kameros ypatybės | fiksuoto fokusavimo, MIPI, plataus kampo, privatumo uždanga, ToF jutiklis, vaizdo triukšmo šalinimas |
| Garsas | |
| Garso valdiklis | Cirrus Logic CS42L45 |
| Įdiegti garsiakalbiai | 2 x 2W |
| Garso ypatybės | Dolby Atmos® |
| Mikrofonas | Yra (integruotas) |
| Mikrofono ypatybės | 360° aprėpties, dvigubo masyvo |
| Medijos kortelių skaitytuvas | |
| Įdiegtas SD kortelių skaitytuvas | Ne |
| Optinis įrenginys | |
| Įdiegtas optinis įrenginys | Ne |
| Klaviatūra | |
| Klaviatūros kalba | Anglų (EU) |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Skaičių klaviatūra | Nėra |
| Klaviaturos ypatybės | „air intake design”, 6 eilių, Copilot klavišas, Fn valdymo klavišai, skysčiams atspari |
| Pelės valdiklio ypatybės | Haptic (vibracinis atsakas), stiklo paviršius, TrackPoint® greitasis meniu, TrackPoint®kursoriaus valdymas |
| Išvaizda | |
| Medžiagos | aliuminio korpusas, anglies pluošto ekrano gaubtas |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Black |
| Apsauga | |
| TPM | (Discrete) TPM 2.0, TCG sertifikuotas |
| SmartCard skaitytuvas | Nėra |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yra, integruotas įjungimo mygtuke, „match-on-chip” |
| Intel vPro | Nėra |
| Užrakto prievadas | Kensington® Nano™ 2.5 x 6 mm |
| Svoris ir išmatavimai | |
| Ilgis | 312.50 mm |
| Plotis | 215.75 mm |
| Aukštis | 14.3 mm |
| Svoris | 0.998 kg |
| Baterija | |
| Technologija | ličio-jonų |
| Talpa | 58 Wh |
| Greitas įkrovimas | Yra |
| Greito įkrovimo ypatybės | „Rapid Charge” (iki 80% baterijos energijos per 1 val.) |
| Energijos parametrai | |
| Jungtis | USB C-tipo |
| Galia | 65 W |
| Įkroviklio ypatybės | GaN įkroviklis, Power Delivery 3.0 |
| Priedai | |
| Pridėta programinė įranga | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Standartai | |
| CO2 žyma | CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG |
| Atsparumo standartai | MIL-STD-810H (praeiti karinių standartų testai) |
| Kiti standartai | ENERGY STAR 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, Eyesafe® Certified 2.0, Intel® Evo™ Platform, RoHS compliant, SGS High Performance Al PC Certification 2.0, TCO Certified 10.0 |
| Garantija | |
| Prekės garantija | 3 metai |
| Garantijos tipas | Premier |
| Garantijos atnaujinimas | gamintojo atnaujinta iš Carry-in į Premier |
| Baterijos garantija | 1 metai |
Jums taip pat gali patikti…
-

Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211)
Tipas Biuro programų paketas Galiojimas 1 metai, 1 naudotojas Tinka prietaisams su Windows, MacOS, iOS, Android operacinėmis sistemomis Programos Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, Rekator, Clipchamp, OneNote, Microsoft Defender, SharePoint, Exchange, Teams, Microsoft Loop Ypatybės 1TB talpos debesies saugykla 169,00 €Peržiūrėti -

LENOVO ThinkPad Professional 16 Topload Gen 2 krepšys (4X41M69795)
Tipas Nešiojamojo kompiuterio krepšys Suderinamumas Įrenginiai iki 16 colių ekrano įstrižainės arba kurių matmenys iki 367 x 266 x 30 mm Spalva Juoda Ypatybės Paminkštintas pagrindinis skyrius, vandeniui atspari išorinė medžiaga, kišenės smulkiems daiktams, RFID blokuojanti kišenė, lagamino įmova Garantija 1 metai 99,00 €Peržiūrėti -

LENOVO ThinkPad Bluetooth Silent Mouse pelė (4Y50X88822)
Tipas Belaidė pelė Jungtis Bluetooth 5.0 Jautrumas 800, 1600, 2400 DPI Ypatybės Swift Pair, tylūs mygtukai, dviejų įrenginių palaikymas Spalva Juoda Garantija 1 metai 49,00 €Peržiūrėti -

Microsoft 365 Personal (EP2-32306)
Tipas Biuro programų paketas Galiojimas 1 metai, 1 naudotojas Tinka prietaisams su Windows, MacOS, iOS, Android operacinėmis sistemomis Programos Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, Rekator, Clipchamp, OneNote, Microsoft Defender Ypatybės 1TB talpos debesies saugykla 99,00 €Peržiūrėti





































