LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 (22AW005EMH)
1929,00 €
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 228V |
| NPU | Copilot+ PC, Intel AI Boost iki 40 TOPS |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Atmintis | 32GB LPDDR5X |
| Duomenų laikmena | 512GB SSD |
| Vaizdo lustas | Intel Arc Graphics 130V |
| Ryšiai | Vietinio tinklo, WiFi, Bluetooth, WWAN Ready |
| Ekranas | 16.0 colių WUXGA, IPS, matinis |
| Spalva | Juoda |
| Ypatybės | Pirštų antspaudų skaitytuvas, apšviečiama klaviatūra, IR kamera, CO2 žyma, 86Wh baterija |
| Garantija | 3 metai Premier |
Aprašymas
Automate Simple Tasks
Elevate Your Workday With an AI PC
The ThinkPad T16 Gen 4 laptop is an AI PC that enables a range of productivity-rich tasks to keep you moving through your workday. Enjoy enhanced video conferencing and collaboration tools, robust security, document automation including scanning, summarizing, email management and scheduling.
THINKPAD TOUGH
Durability Your Business Can Rely On
We use MIL-STD-810H for a balance of reliability and durability. Meeting or exceeding 12 standards, 26 procedures, and 200+ quality checks ensure these devices run in extreme conditions.



Revamped Keyboard
Includes tactile markers on Enter, Fn, and volume keys to improve accessibility, plus a dedicated numeric keypad.

Look Good, Sound Great
5MP camera with AI-based enhancements and noise-cancelling mics with Dolby Atmos® ensure clear communication.

Pixel Perfect Clarity
Choose from several 16″ display options, including OLED and touchscreen capabilities with wide-angle viewing.
CREDIBILITY & COLLABORATION
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future. We pursue industry-leading labels and certifications that demonstrate our commitment.
Detali specifikacija
| Pagrindiniai parametrai | |
| Prekės tipas | Nešiojamas kompiuteris |
| Modelio karta | 4 |
| Serija | ThinkPad |
| Modelio pavadinimas | ThinkPad T16 |
| Operacinė sistema | |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Procesorius | |
| Pagrindinė plokštė | Intel SoC |
| Procesoriaus serijos karta | Ultra 2 (Lunar Lake) |
| Procesoriaus serija | Intel Core Ultra 5 |
| Procesorius | Ultra 5 228V |
| Branduoliai | 8 (4 didelio efektyvumo + 4 energiją taupantys) |
| Taktinis dažnis | 2.1 GHz (didelio efektyvumo), 2.1 GHz (energiją taupantys) |
| Paspartinimo taktinis dažnis | 3.5 GHz (energiją taupantys), 4.5 GHz (didelio efektyvumo) |
| Loginiai branduoliai | 8 |
| Greitoji atmintis | 12 MB |
| Dirbtinio intelekto procesorius (NPU) | Intel AI Boost iki 40 TOPS |
| AI kategorija | Copilot+ PC |
| Ekranas | |
| Įstrižainė | 16.0 colių |
| Raiška | WUXGA (1920×1200) |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Technologija | IPS |
| Liečiamas ekranas | Nėra |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Ryškumas | 400 nitų |
| Kontrasto santykis | 1000:1 |
| Matomumo kampas | 178° horizontaliai ir vertikaliai |
| Spalvų spektras | 45% NTSC |
| RAM atmintis | |
| Tipas | LPDDR5x |
| Atminties dydis | 32 GB |
| Formatas | Integruota atmintis |
| Taktinis dažnis | 8533 MHz |
| Atminties lizdai | Nėra |
| ECC atmintis | Ne |
| Atminties ypatybės | dviejų kanalų palaikymas |
| Duomenų laikemena | |
| Tipas | SSD |
| Bendra talpa | 512 GB |
| Talpa | 1 x 512 GB |
| Sąsaja | PCIe 4.0×4 |
| Duomenų laikmenos formatas | M.2 2280 |
| Technologija | NVMe, Opal 2.0 |
| Duomenų laikmenų vietos | 1 x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 |
| Maksimalus palaikomas laikmenos dydis | M.2 2280 (PCIe Performance) iki 2TB, M.2 2280 iki 1TB |
| Vaizdo lustas | |
| Tipas | Integruotas |
| Pavadinimas | Intel Arc Graphics 130V |
| Ypatybės | DirectX 12.2 |
| Ryšiai | |
| Įdiegti ryšiai | Vietinis (LAN) tinklas, WiFi, Bluetooth, WWAN Ready |
| Vietinio tinklo (LAN) modulis | Intel I219-V (palaiko Wake-On-Lan) |
| Vietinio tinklo (LAN) modulio sparta | 1 Gbps |
| Mobiliojo ryšio modulis | WWAN Ready (nėra modemo, įrenginys paruoštas 5G mobiliojo ryšio modemo įdiegimui) |
| SIM kortelės lizdas | Nano SIM |
| Wi-Fi ryšio modulis | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Wi-Fi ryšio standartai | Wi-Fi 7 802.11be 2×2 |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Prievadai | |
| Įrenginio prievadai | 1 x 3.5 mm (kombinuotas garso ir mikrofono), 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos, 1 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos (visada įjungtas), 1 x vietinio tinklo (RJ-45), 2 x USB 4.0 C-tipo (su Thunderbolt 4, duomenų perdavimo USB4 40Gbps, energijos perdavimo Power Delivery 3.0 ir vaizdo perdavimo DisplayPort 2.1 funkcijomis) |
| Kamera | |
| Įdiegtos kameros | IR (veido atpažinimo), vaizdo |
| Kameros tipas | Atskiros |
| Vaizdo kameros raiška | 5.0 MP |
| Kameros ypatybės | fiksuoto fokusavimo, privatumo uždanga, vaizdo triukšmo šalinimas |
| Garsas | |
| Garso valdiklis | Realtek ALC3287 |
| Įdiegti garsiakalbiai | 2 x 2W |
| Garso ypatybės | Dolby Audio™ |
| Mikrofonas | Yra (integruotas) |
| Mikrofono ypatybės | 360° aprėpties, Dolby Voice®, dvigubo masyvo |
| Medijos kortelių skaitytuvas | |
| Įdiegtas SD kortelių skaitytuvas | Ne |
| Optinis įrenginys | |
| Įdiegtas optinis įrenginys | Ne |
| Klaviatūra | |
| Klaviatūros kalba | Anglų (EU) |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Skaičių klaviatūra | Yra |
| Klaviaturos ypatybės | 6 eilių, Copilot klavišas, Fn valdymo klavišai, skysčiams atspari |
| Pelės valdiklio ypatybės | kelių pirštų lietimo gestų palaikymas, Mylar® paviršius, TrackPoint® greitasis meniu, TrackPoint®kursoriaus valdymas |
| Išvaizda | |
| Medžiagos | PC + 20% CF |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Black |
| Apsauga | |
| TPM | Discrete TPM 2.0 (TCG ir FIPS 140-3 sertifikuotas) |
| SmartCard skaitytuvas | Nėra |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yra, integruotas įjungimo mygtuke, „match-on-chip” |
| Užrakto prievadas | Kensington® Nano™ 2.5 x 6 mm |
| Kita apsauga | „Self-healing BIOS”, duomenų laikmenos slaptažodis, FIDO (Fast Identity Online) autentifikacija, įjungimo slaptažodis, prižiūrėtojo slaptažodis, sertifikatu pagrįsta BIOS autentifikacija, sistemos valdytojo slaptažodis |
| Svoris ir išmatavimai | |
| Ilgis | 359.7 mm |
| Plotis | 250.8 mm |
| Aukštis | 11.8 mm, 18.14 mm |
| Svoris | 1.76 kg |
| Baterija | |
| Technologija | ličio-jonų |
| Talpa | 86 Wh |
| Greitas įkrovimas | Yra |
| Greito įkrovimo ypatybės | „Rapid Charge“ (iki 80% baterijos energijos per 1 val.) su 100W arba galingesniu įkrovikliu |
| Energijos parametrai | |
| Jungtis | USB C-tipo |
| Galia | 100 W |
| Įkroviklio ypatybės | Power Delivery 3.0 |
| Priedai | |
| Pridėta programinė įranga | Lenovo AI Now |
| Standartai | |
| CO2 žyma | CO2 Offset Service 200kg Gen 3 |
| Atsparumo standartai | MIL-STD-810H (praeiti karinių standartų testai) |
| Kiti standartai | ENERGY STAR 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0 |
| Garantija | |
| Prekės garantija | 3 metai |
| Garantijos tipas | Premier |
| Garantijos atnaujinimas | gamintojo atnaujinta iš Carry-in į Premier |
| Baterijos garantija | 1 metai |
Jums taip pat gali patikti…
-

Microsoft 365 Business Standard (KLQ-00211)
Tipas Biuro programų paketas Galiojimas 1 metai, 1 naudotojas Tinka prietaisams su Windows, MacOS, iOS, Android operacinėmis sistemomis Programos Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, Rekator, Clipchamp, OneNote, Microsoft Defender, SharePoint, Exchange, Teams, Microsoft Loop Ypatybės 1TB talpos debesies saugykla 169,00 €Peržiūrėti -

LENOVO ThinkPad Essential 16 Eco Backpack kuprinė (4X41C12468)
Tipas Kuprinė Suderinamumas Įrenginiai iki 16 colių ekrano įstrižainės arba kurių matmenys iki 380.6 x 262 x 33.9 mm Ypatybės Paminkštintas pagrindinis skyrius, kišenės smulkiems daiktams, nešiojimo rankena, lagamino įmova Spalva Juoda Garantija 1 metai 59,00 €Peržiūrėti -

LENOVO ThinkPad Professional 16 Backpack Gen 2 kuprinė (4X41M69794)
Tipas Kuprinė Suderinamumas Įrenginiai iki 16 colių ekrano įstrižainės arba kurių matmenys iki 367 x 266 x 30 mm Ypatybės Paminkštintas pagrindinis skyrius, vandeniui atspari išorinė medžiaga, kišenės smulkiems daiktams, paminkštinta nugarinė dalis, lagamino įmova Spalva Juoda Garantija 1 metai 149,00 €Peržiūrėti -

LENOVO ThinkPad Bluetooth Silent Mouse pelė (4Y50X88822)
Tipas Belaidė pelė Jungtis Bluetooth 5.0 Jautrumas 800, 1600, 2400 DPI Ypatybės Swift Pair, tylūs mygtukai, dviejų įrenginių palaikymas Spalva Juoda Garantija 1 metai 49,00 €Peržiūrėti






































































