ThinkVision MS30 (S) Monitor Soundbar (4XD1K97400)
39,00 €
| Tipas | Monitoriaus garso sistema |
| Jungtis | Dedikuotas USB A-tipo kištukas |
| Garsiakalbiai | 2 x 2W |
| Suderinamumas | ThinkVision P ir T serijos monitoriai |
| Spalva | Juoda |
| Garantija | 3 metai |
Aprašymas
Product Description
The ThinkVision MS30 Monitor Soundbar delivers crystal clear and quality sound directly from the front 2 X 2W speakers, so your virtual meetings and classroom experiences are always rich. Its sleek, less than 30mm, modular design is free of cable clutter and pairs perfectly with your ThinkVision P and T Series monitors. It comes with a Security Lock that keeps it safe from physical theft once connected. Lenovo ThinkColour software enables convenient display features for a stress-free experience.
Top Features
- The front-facing 2 X 2W sound experience is perfect for virtual meetings and online classroom sessions.
- Flexible setup by lift functionality to support selected P/T – 30 series monitors and be in the position for your needs
Monitoriaus garsiakalbis,ThinkVision,M30 (S),Dedikuotas USB A-tipo kištukas,2 x 2W,Nėra,256.39 mm,34.5 mm,124 mm,158 g,3 metai
Detali specifikacija
| Pagrindiniai parametrai | |
| Prekės tipas | Monitoriaus garsiakalbis |
| Serija | ThinkVision |
| Modelio pavadinimas | M30 (S) |
| Prekės parametrai | |
| Jungtis | Dedikuotas USB A-tipo kištukas |
| Garsas | |
| Įdiegti garsiakalbiai | 2 x 2W |
| Mikrofonas | Nėra |
| Svoris ir išmatavimai | |
| Ilgis | 256.39 mm |
| Plotis | 34.5 mm |
| Aukštis | 124 mm |
| Svoris | 158 g |
| Garantija | |
| Prekės garantija | 3 metai |
Modeliai suderinami su šiuo priedu
Paieška pagal modelio pavadinimą:
| Įrenginio kodo pirmi 4 simboliai | Įrenginio pavadinimas |
|---|---|
| 63B3 | LCD Mainstream-P24h-30 |
| 63BB | LCD Premium-P24h-30 with MC60 |
| 63F4 | LCD Mainstream-P25i-30 |
| 63D4 | LCD Mainstream-T34w-30 |
| 63DB | LCD Premium-P49w-30 |
| 63BC | LCD Premium-P24q-30 with MC60 |
| 63B4 | LCD Mainstream-P24q-30 |



























