| Pavadinimas | LENOVO ThinkCentre M75q Gen 2 (11JN009FMH) Pašalinti iš palyginimo | | |
| Nuotrauka |  | | |
| Kaina | 779,00 € | | |
| Prekės tipas | Stacionarus kompiuteris |
| Modelio karta | 2 |
| Serija | ThinkCentre |
| Modelio pavadinimas | M75q |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pagrindinė plokštė | AMD PRO 500 |
| Procesoriaus serijos karta | Zen 3 (Barcelo R) |
| Procesoriaus serija | AMD Ryzen 5 |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 5600GE |
| Branduoliai | 6 |
| Taktinis dažnis | 3.4 GHz |
| Paspartinimo taktinis dažnis | 4.4 GHz |
| Loginiai branduoliai | 12 |
| Greitoji atmintis | 3MB L2 / 16MB L3 |
| Tipas | DDR4 |
| Atminties dydis | 8 GB |
| Formatas | 1 x 8GB |
| Taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Atminties lizdai | 2 x SO-DIMM |
| ECC atmintis | Ne |
| Atminties ypatybės | dviejų kanalų palaikymas |
| Maksimali palaikoma atmintis | 64 GB |
| Tipas | SSD |
| Bendra talpa | 256 GB |
| Talpa | 1 x 256 GB |
| Sąsaja | PCIe 4.0x4 |
| Duomenų laikmenos formatas | M.2 2280 |
| Technologija | NVMe, Opal 2.0 |
| Duomenų laikmenų vietos | 1 x 2.5 colio SATA HDD, 1 x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Maksimalus palaikomas laikmenos dydis | M.2 2280 iki 1TB, SATA HDD iki 1TB |
| Tipas | Integruotas |
| Pavadinimas | AMD Radeon Graphics |
| Ypatybės | DirectX 12 |
| Maks. palaikomas monitorių skaičius | 3 |
| Maksimali išvesties raiška | DisplayPort 4K@60Hz, HDMI 4K@30Hz, HDMI QHD@60Hz, VGA FHD@60Hz |
| Įdiegti ryšiai | Vietinis (LAN) tinklas, WiFi, Bluetooth |
| Vietinio tinklo (LAN) modulis | Realtek RTL8111FP |
| Vietinio tinklo (LAN) modulio sparta | 1 Gbps |
| Wi-Fi ryšio modulis | Realtek RTL8822CE |
| Wi-Fi ryšio standartai | Wi-Fi 5, 802.11ac 2x2 |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ryšio ypatybės | LAN DASH palaikymas, Wake-on-LAN |
| Įrenginio prievadai | 1 x 3.5 mm (kombinuotas garso ir mikrofono), 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI 1.4b, 1 x USB 3.2 A-tipo 2 kartos (visada įjungtas), 1 x USB 3.2 C-tipo 1 kartos (tik duomenų perdavimas), 1 x vietinio tinklo (RJ-45), 2 x USB 2.0 A-tipo, 2 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos |
| Garso valdiklis | Realtek ALC222 |
| Įdiegti garsiakalbiai | 1 x 1.5W |
| Įdiegtas SD kortelių skaitytuvas | Ne |
| Įdiegtas optinis įrenginys | Ne |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Black |
| Korpuso tipas | Tiny |
| Korpuso ypatybės | adapter Cage, korpuso atidarymas be įrankių |
| TPM | Discrete TPM 2.0 (TCG ir FIPS 140-2 sertifikuotas) |
| AMD Dash | DASH 1.2 |
| Užrakto prievadas | Kensington užraktas 3 x 7 mm |
| Kita apsauga | „Absolute persistence module“, „Secure wipe“, administratoriaus slaptažodis, duomenų laikmenos slaptažodis, įjungimo slaptažodis, individualus USB prievadų valdymas, konfigūracijos pakeitimų aptikimas, korpuso atidarymo aptikimas, korpuso atidarymo signalizacija, pirminio užkrovimo (boot) kontrolė, pirminis užkrovimas (boot) be pelės ir klaviatūros, saugus pirminis užkrovimas (boot), sertifikatu pagrįsta BIOS autentifikacija |
| Ilgis | 179 mm |
| Plotis | 183 mm |
| Aukštis | 34.5 mm, 37 mm (su guminėmis kojelėmis) |
| Svoris | 1.25 kg |
| Talpa (L) | 1 L |
| Jungtis | Lenovo Slim Tip (stačiakampė) |
| Galia | 65 W |
| Įkroviklio ypatybės | 89% Autosensing |
| Priedai | LENOVO Calliope USB laidinė, juoda pelė, LENOVO Traditional USB laidinė, juoda, angliško raidyno klaviatūra |
| CO2 žyma | CO2 Offset 1 ton |
| Atsparumo standartai | MIL-STD-810H (praeiti karinių standartų testai) |
| Kiti standartai | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Silver Registered, ErP Lot 3, RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| Prekės garantija | 3 metai |
| Garantijos tipas | Onsite |
| Garantijos atnaujinimas | gamintojo atnaujinta iš 1 metų Onsite į 3 metus Onsite |