| Pavadinimas | LENOVO ThinkPad L13 Gen 5 (21LB0015MH) Pašalinti iš palyginimo | | |
| Nuotrauka |  | | |
| Kaina | 1279,00 € | | |
| Prekės tipas | Nešiojamas kompiuteris |
| Modelio karta | 5 |
| Serija | ThinkPad |
| Modelio pavadinimas | ThinkPad L13 |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pagrindinė plokštė | Intel SoC |
| Procesoriaus serijos karta | Ultra 1 (Meteor lake) |
| Procesoriaus serija | Intel Core Ultra 5 |
| Procesorius | Ultra 5 125U |
| Branduoliai | 12 (2 didelio efektyvumo + 8 energiją taupantys + 2 mažos galios) |
| Taktinis dažnis | 0.7 GHz (mažos galios), 0.8 GHz (energiją taupantys), 1.3 GHz (didelio efektyvumo) |
| Paspartinimo taktinis dažnis | 2.1 GHz (mažos galios), 3.6 GHz (energiją taupantys), 4.3 GHz (didelio efektyvumo) |
| Loginiai branduoliai | 14 |
| Greitoji atmintis | 12 MB |
| Dirbtinio intelekto procesorius (NPU) | Intel® AI Boost, iki 11 TOPS |
| AI kategorija | Ne |
| Įstrižainė | 13.3 colių |
| Raiška | WUXGA (1920x1200) |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Technologija | IPS |
| Liečiamas ekranas | Nėra |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Ryškumas | 300 nitų |
| Kontrasto santykis | 800:1 |
| Matomumo kampas | 170° horizontaliai ir vertikaliai |
| Tipas | LPDDR5 |
| Atminties dydis | 16 GB |
| Formatas | Integruota atmintis |
| Taktinis dažnis | 6400 MHz |
| Atminties lizdai | Nėra |
| ECC atmintis | Ne |
| Atminties ypatybės | dviejų kanalų palaikymas |
| Tipas | SSD |
| Bendra talpa | 512 GB |
| Talpa | 1 x 512 GB |
| Sąsaja | PCIe 4.0x4 |
| Duomenų laikmenos formatas | M.2 2280 |
| Technologija | NVMe, Opal 2.0 |
| Duomenų laikmenų vietos | 1 x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Maksimalus palaikomas laikmenos dydis | M.2 2280 iki 1TB |
| Tipas | Integruotas |
| Pavadinimas | Intel Graphics |
| Ypatybės | DirectX 12.1 |
| Įdiegti ryšiai | WiFi, Bluetooth, WWAN Ready |
| Vietinio tinklo (LAN) modulis | Nėra |
| Mobiliojo ryšio modulis | WWAN Ready (nėra modulio, įrenginys paruoštas mobilio ryšio modulio įdiegimui) |
| SIM kortelės lizdas | Nano SIM |
| Wi-Fi ryšio modulis | Intel® Wi-Fi® 6E AX211 |
| Įrenginio prievadai | 1 x 3.5 mm (kombinuotas garso ir mikrofono), 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos, 1 x USB 3.2 A-tipo 1 kartos (visada įjungtas), 1 x USB 3.2 C-tipo 2x2 (su duomenų perdavimo USB 20Gbps, energijos perdavimo PD 3.0 ir vaizdo perdavimo DisplayPort 1.4 funkcijomis), 1 x USB 4.0 C-tipo (su Thunderbolt 4, duomenų perdavimo, USB4 40Gbps, energijos perdavimo Power Delivery 3.0 ir vaizdo perdavimo DisplayPort 2.1 funkcijomis) |
| Įdiegtos kameros | IR (veido atpažinimo), vaizdo |
| Kameros tipas | Hibridinė |
| Vaizdo kameros raiška | FHD (1080p) |
| Kameros ypatybės | fiksuoto fokusavimo, privatumo uždanga, vaizdo triukšmo šalinimas |
| Garso valdiklis | Realtek ALC3287 |
| Įdiegti garsiakalbiai | 2 x 2W |
| Garso ypatybės | Dolby Audio™ |
| Mikrofonas | Yra (integruotas) |
| Mikrofono ypatybės | Dolby Voice®, dvigubo masyvo |
| Įdiegtas SD kortelių skaitytuvas | Ne |
| Įdiegtas optinis įrenginys | Ne |
| Klaviatūros kalba | Anglų (EU) |
| Klaviatūros apšvietimas | Yra |
| Skaičių klaviatūra | Nėra |
| Klaviaturos ypatybės | 6 eilių, Fn valdymo klavišai, skysčiams atspari |
| Pelės valdiklio ypatybės | kelių pirštų lietimo gestų palaikymas, Mylar® paviršius, TrackPoint®kursoriaus valdymas |
| Medžiagos | aliumininis ekrano gaubtas, GFRP korpusas |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Black |
| TPM | Discrete TPM 2.0 (TCG ir FIPS 140-2 sertifikuotas) |
| SmartCard skaitytuvas | Yra, ISO 7816 ir EMV palaikymas |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Yra, integruotas įjungimo mygtuke, „match-on-chip” |
| Intel vPro | Nėra |
| Užrakto prievadas | Kensington® Nano™ 2.5 x 6 mm |
| Ilgis | 305 mm |
| Plotis | 218 mm |
| Aukštis | 17.23 mm |
| Svoris | 1.23 kg |
| Technologija | ličio-polimerų |
| Talpa | 46 Wh |
| Greitas įkrovimas | Yra |
| Greito įkrovimo ypatybės | „Rapid Charge” (iki 80% baterijos energijos per 1 val.) su 65W arba galingesniu įkrovikliu |
| Jungtis | USB C-tipo |
| Galia | 65 W |
| Įkroviklio ypatybės | Power Delivery 3.0 |
| CO2 žyma | CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Atsparumo standartai | MIL-STD-810H (praeiti karinių standartų testai) |
| Kiti standartai | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0 |
| Prekės garantija | 3 metai |
| Garantijos tipas | Onsite |
| Garantijos atnaujinimas | gamintojo atnaujinta iš 1 metų Depot į 3 metus Onsite |
| Baterijos garantija | 1 metai |